X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
اگر می خواهید با صدای امواج همنوا شوید، نام کاربری خود در بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

158655


Auther: Norhboy
My Yahoo:  یاشار  ID:li_yashar_il
Designer: Meteor@
Add To Favorite
Set As Home
دوشنبه 11 خرداد 1388

نامه ای به رئیس جمهور

هر چقدر خواستم زخم دل دهان به سخن باز نگشاید، گویی نمی شد.

 آقای رئیس جمهور، من از دوره پیش از شما آرزوهای بسیاری در کوله بار داشتم که همه در همان سال اول مردند یا خودکشی کردند!

 آقای رئیس جمهور، دولت شما آنقدر بزرگ بود که آرزوهای مردم را تا حد خرید کردن از مغازه کنار خانه تان کوچک و تا یک سیب زمینی بی ارزش کرد!

آقای رئیس جمهور، شما و تئوری های مدیریتتان آنقدر بزرگ بودید که در کشور ما جا نمی شدید و تنها در ابعاد جهانی قابل استفاده اید!

آقای رئیس جمهور، نگاه بزرگ شما باعث شد که به آسانی کشورهای میکروسکوپی (کومور، جیبوتی، سنت وینست و ...) را بیابید و آنها را مورد لطف و رحمت قرار دهید!

آقای رئیس جمهور، نگاه شما آنقدر افق دوردست را میدید که نزدیکتر از فلسطین و لبنان و کشورهای آمریکای جنوبی ندید و بیکاری و فقر و فحشا را در ایر.. .

آقای رئیس جمهور، به قول خودتان لباس های دختران و موی پسران به من و شما ربطی نداشت که کار را به دست کاردان سپردید و حتی اظهار نظر هم نکردید!

آقای رئیس جمهور، تلاش شما برای زیاد کردن امکانات تحصیلات عالیه آنقدر زیاد بود که آقای سعیدلو 8 ماهه دکنر شد و آقای کردان مستقیما دکترا گرفت !

آقای رئیس جمهور، آنقدر سرتان به مرزهای آبی خلیج فارس گرم بودید که ندید تکه بزرگی از دریای خزر را از حقمان به یفما بردند!

آقای رئیس جمهور، درک می کنم که 4 سال برای آوردن تمام فامیل ها و دوستان و آشنایان در پست های دولتی کم است و شما برای تکمیل این فرآیند به 4 سال دیگر نیاز دارید!

آقای رئیس جمهور، بگذارید این یکی را رک بگویم.چفدر دروغ! دروغ شفاف ترین شیشه ایست که مردم شما را از پشت آن دیده اند. خسته نشدید که حتی در فیلم انتخاباتی تان کارهایی که از دوره قبل ریاست جمهوری آغاز شده بودند در دوره خودتان شمردید؟ خسته نشدید که از ماه 7 سال کسری بودجه آوردید (آنهم در سالهایی که قیمت نفت از لایه ازن هم بالاتر بود!) و از بودجه عمرانی زدید و بعد حقوق معلمان پرداخت نشده بود؟ بعد تنه طرح عمرانی آسفالت یک خیابان در یک روستا بود؟ بعد یک میلیارد تومان گم شد؟ بعد جنوب لبنان پر از بیمارستان شد؟بعد ... .

 آقای رئیس جمهور، مردم یک روستا چیز زیادی از شما توقع نداشتند.برای توقعات نخبگان و طبقه متوسط بود چه کردید؟

آقای رئیس جمهور، حرفهایم تمام نشده. اما دل را آ رام کرده ام مبدا زبان سرخش سر سبزم را بر باد دهد!Template Copyright © 2008 Meteor@ All rights reserved