X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
اگر می خواهید با صدای امواج همنوا شوید، نام کاربری خود در بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

158492


Auther: Norhboy
My Yahoo:  یاشار  ID:li_yashar_il
Designer: Meteor@
Add To Favorite
Set As Home
شنبه 7 مهر 1386

دیکتاتور کوچک بی رحم

 شاید زیباتر از این نمی شد این فرد را توصیف کرد. مردی که ادعا می کند ار اعدام فعالان سیاسی در کشورش بی اطلاع است، اما خوب می داند که در ابوغریب و گوانتانامو گه می گذرد!! مردی که ادعا می کند در مملکت او آزادی وجود دارد، اما مخالفان او در زندان به سر می برند. مردی که ادعا می کند برای تمام دنیا برنامه دارد، اما حتی در اصلاح مملکت خویش وامانده است!! مردی که خود را منادی عدالت در دنیا می داند، اما در کشورش افرادی را به اسم اراذل و اوباش حتی بدون محاکمه به اعدام محکوم می کنند

اما براستی او دیکتاتور کوچکی است. زیرا از دور دم از محو اسراییل می زند اما در آمریکا می گوید که هیچ جنگی با آنها ندارد! رییس جمهوری که در سه سخنرانی متفاوت در سه جای مختلف در آمریکا یک متن را همچون انشا می خواند! آری او کوچک است، زیرا فقط دیکتاتور های کوچک جرات ندارند وجهه واقعی دیکتاتوری خود را به مردمشان نشان دهند.

اما براستی این دیکتاتور کوچک بی رحم نیز هست. چرا که فقط دیکتاتورهای بی رحم مخالفان خود را زندانی یا اعدام می کنند. فقط دیکتاتورهای بی رحم زنان را می کشند و بزرگان را در منزلشان مثله می کنند.

آقای رییس جمهور، کمی خجالت بکشید. شما که دم از راه حل برای دنیا می زنید، چرا اعتراف نمی کنید که در هفتمین ماه سال کسری بودجه آورده اید و تصمیم دارید به صورت مخفیانه متمم بودجه را به مجلس بفرستید.

آقای احمدی نژاد، شما اصلا در حد و اندازه های هیتلر نیستید، شما فقط یک دیکتاتور کوچک بی رحم هستید.Template Copyright © 2008 Meteor@ All rights reserved